Pepero Choco Cookie csokis kekszes ropi.
Összetevők: Máz (49%): cukor, növényi olaj (pálma, napraforgó, emulgeálószer (E322 (SZÓJA)), antioxidáns (E306)), kakaókészítmény (teljes TEJPOR, kakaómassza), kakaómassza, laktóz (TEJ), MANDULApor, emulgeálószerek (E322 (SZÓJA), E473), aroma, MOGYORÓpor. Sütipálcikák (33%): BÚZALISZT, cukor, zsiradék (pálmaolaj, pálmaoleinolaj, antioxidáns (E306)), teljes TEJPOR, vaj (TEJkrém, kókuszolaj), kukoricakeményítő, ÁRPA malátakivonat, teljes BÚZALISZT, rizs, nyálkás rizs, savanyúságot szabályozó anyagok (E339, E500, E503), só, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup, aromák (GLUTÉN, TEJ), enzimkészítmény (nedvesítőszer (E422), víz, papayakivonat, tartósítószer (E223 (SZULFIT)), élesztő (élesztő, emulgeálószer (E491)). Aprított süti (18%): BÚZALISZT, cukor, zsiradék (pálmaoleinolaj, pálmasztearinolaj, hidrogénezett repceolaj, emulgeálószer (E471), antioxidáns (E306)), kakaópor, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup, kukoricakeményítő, teljes TEJpor, só, emulgeálószer (E322 (SZÓJA)), aroma.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 488kcal |
| Zsír | 21g |
| melyből telített zsírsavak | 12g |
| Szénhidrát | 66g |
| melyből cukrok | 29g |
| Fehérje | 8,5g |
| Só | 1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 32 g |