Pepero fehércsokis kekszes ropi
Összetevők: Máz (49%): növényi olaj (pálma, napraforgó, emulgeálószer (E322 (SZÓJA)), antioxidáns (E306)), cukor, laktóz (TEJ), vegyes TEJPOR (teljes TEJPOR, tejsavó permeátum (TEJ)), emulgeálószer (E322 (SZÓJA)), aromák, kockázott MOGYORÓ, MANDULApor. Sütipálcikák (33%): BÚZALISZT, cukor, zsiradék (pálmaolaj, pálmaoleinolaj, antioxidáns (E306)), teljes BÚZALiszt, rizs, ragacsos rizs, teljes TEJPOR, vaj (TEJkrém, kókuszolaj), ÁRPA malátakivonat, só, magas fruktóztartalmú kukoricaszirup, savanyúságot szabályozó anyagok (E339, E500, E503), aroma (GLUTÉN, TEJ), enzimkészítmény (nedvesítőszer (E422), víz, papaja kivonat, tartósítószer (E223 (SZULFIT))), élesztő (élesztő, emulgeálószer (E491)). Aprított süti (18%): BÚZALISZT, cukor, pálmaolaj, kakaópor, glükóz-fruktóz szirup, tejsavópor (TEJ), teljes TEJpor, só, aroma, térfogatnövelő szer (E500), emulgeálószer (E322 (SZÓJA)).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 491kcal |
| Zsír | 22g |
| melyből telített zsírsavak | 14g |
| Szénhidrát | 68g |
| melyből cukrok | 36g |
| Fehérje | 7,4g |
| Só | 0,69g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Vastagság | 25 mm |
| Tömeg | 32 g |