Powerbears Pac-Man Gamer Gummies gyümölcsös gumicukor
Összetevők: glükózszirup, répacukor, 20% almalé-koncentrátum, zselatin (marhahús), dextróz, étkezési sav: citromsav, vitaminok (C-vitamin, E-vitamin); természetes aromák, színezékek (feketerépa, sárgarépa, tök, spirulina és alma koncentrátum), színezék: paprikakivonat; fényezőanyag: karnaubaviasz.
| Átlagos tépérték 100g-ban | |
| Energia | 337kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 77g |
| melyekből cukrok | 45g |
| Fehérje | 7g |
| Só | 0,07g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 125 g |