Pringles Prawn Cocktail garnélarák koktél ízű chips
Összetevők: dehidrált burgonya, napraforgóolaj, kukoricaliszt, búzaliszt, rizsliszt, , koktélrák ízesítés (cukor, savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-diacetát), ízfokozó (nátrium-glutamát), kálium-klorid, paradicsompor, módosított kukoricakeményítő, fűszerek, napraforgóolaj, dextróz, aromák, citromsav, árpa-maláta ecet, sovány tejpor, élesztő kivonat, glükózszirup, só, tejfehérje, paprikakivonat, maltodextrin, emulgeálószer (E471), repceolaj, só, színezék (anatto norbixin).
Tejet és Glutént tartalmaz.
Tartalmazhat szóját.
A termék nem tartalmaz rákféléket vagy halat. Az ízt tisztán növényi és tejalapú aromákkal, fűszerekkel és ecettel érik el.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 519kcal |
| Zsír | 30g |
| melyekből telített zsírsavak | 2,9g |
| Szénhidrát | 54g |
| melyekből cukrok | 2,6g |
| Rost | 4g |
| Fehérje | 6,2g |
| Só | 1,4g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Tömeg | 165 g |