Pringles Thirteen Spices Crayfish rák ízű csípős chips
Összetevők: Burgonya, pálmaolaj, kukoricaliszt, BÚZAkeményítő, aromakeverék (aromák (HALAT tartalmaz, savanyúságot szabályozó anyag (E341(iii)), ízfokozó (E635, színezék (E160c)), emulgeálószer (E471), maltodextrin, savanyúságot szabályozó anyag (E330).
Allergén információ: Szóját, tejet és rákféléket tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 535kcal |
| Zsír | 31g |
| melyből telített zsírsavak | 2,4g |
| Szénhidrát | 59g |
| melyből cukrok | 11g |
| Fehérje | 4,4g |
| Só | 1,4g |
Megtalálod így is: lobster, ázsiai csipsz
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 110 g |