QLove Cookies and Cream Deluxe Mochi
Összetevők: maltóz, cukor, ragacsos rizsliszt, fehér csoki ízű töltelék (cukor, hidrogénezett pálmaolaj, laktóz, teljes tejpor, tejsavópor, szójalecitin (E322), zsírsavak mono-és diglideridjei (E471), poliglicerin-poliricinoleát (E476)), víz, hidrogénezett kókuszolaj, keksz darabok (búzaliszt, cukor, pálmaolaj, antioxidáns (E319), kakaópor, glükózszirup, sütőpor (E500ii), ammónium-bikarbonát (E503ii)), kukoricakeményítő, só, szójalecitin (E322), mesterséges aroma), kakaópor, burgonyakeményítő, szójababolaj, mesterséges aroma, tartósítószer (E202), zsírsavak mono-és digliceridjei (E471), xantángumi (E415).
Szóját, tejet és glutént tartalmaz.
Figyelmeztetés: Szezámmagot, földimogyorót, dióféléket, tejet, tojást és glutént is feldolgozó üzemben készült.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 362,6kcal |
| Zsír | 8,2g |
| melyekből telített zsírsavak | 5,2g |
| Szénhidrát | 70,6g |
| melyekből cukrok | 47,5g |
| Fehérje | 1,6g |
| Sodium |
28mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 180 g |