Reeses kenhető mogyoróvaj
Összetevők: pörkölt földimogyoró, cukor, legfeljebb 2%: hidrogénezett növényi olajok (repcemag, gyapotmag, szójabab), só, mogyoróolaj, melasz, monogliceridek.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 594kcal |
| Zsír | 50g |
| melyekből telített zsírsavak | 7,8g |
| Szénhidrát | 21,9g |
| melyekből cukrok | 9,4g |
| Fehérje | 25g |
| Só | 1,1g |
Megtalálhatod így is: mogyoró, mogyorókrém, Reese's, földimogyoróvaj, buttercup
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 125 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 75 mm |
| Tömeg | 510 g |