Reeses Oreo Peanut Butter Cups kekszdarabokkal töltött mogyoróvajas csokoládé falat
Összetevők: tejcsokoládé (cukor, kakaóvaj, csokoládé, sovány tej, tejzsír, laktóz, lecitin (szója) PGPR), cukor, mogyoró, növényi olaj (pálma, shea, napraforgó, pálmamag, szójabab, repce és/vagy sáfrány), sovány tej, dextróz, kukoricaszirup szilárd anyagok, laktóz (tej), 2% vagy kevesebb a következőkből: só, tápióka keményítő, fehér rizsliszt, lecitin (szója), mesterséges aroma, sütőpor, csokoládé, lúggal feldolgozott kakaó, kukoricakeményítő, invertcukor, zabliszt, xantángumi, PGPR, TBHQ & citromsav (a frissesség megőrzése érdekében).
Tartalmaz mogyorót, tejet, szóját.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 512,8kcal |
| Zsír | 28,2g |
| melyekből telített zsírsavak | 12,8g |
| Szénhidrát | 61,5g |
| melyekből cukrok | 51,2g |
| Fehérje | 7,7g |
| Nátrium | 294,8mg |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 39 g |