Reeses Pieces karamellás cukorkák 170g.
Összetevők: cukor, kukoricaszirup szilárd anyag, dextróz, kukoricaszirup, részben zsírtalanított földimogyoró, hidrogénezett, módosított pálmamagolaj, hidrogénezett szójaolaj, kakaóvaj, cukrozatlan csokoládé, tej összetevői, só, cukrászmáz, lecitin (szója), természetes és mesterséges aromák, módosított kukoricakeményítő, titán-dioxid, karnaubaviasz, mesterséges aroma, tartrazin, naplemente sárga FCF, alluravörös, ragyogó kék FCF. Tartalma: földimogyoró, tej, szója.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 487kcal |
| Zsír | 21,95g |
| melyekből telített zsírsavak | 14,63g |
| Szénhidrát | 70,73g |
| melyekből cukrok | 63,41g |
| Rost | 2,44g |
| Fehérje | 7,32g |
| Só | 0,2g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Magasság | 165 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 50 mm |
| Tömeg | 170 g |