Royal Family Mochi Creamy Coconut flavour krémes kókusz ízű mochi
Összetevők: tápióka szirup, cukor, tejszínes tej ízű ételkészítmény (cukor, pálmaolaj, szójapor, kakaóvaj, emulgeálószerek (E322 ( szója), E475), aroma, só), 10% ragacsos rizs, módosított keményítő, *trehalóz, 1,3% kókuszreszelék, pálmaolaj, emulgeálószer (E471), só, burgonyakeményítő, aroma, tartósítószer (E202). A *trehalóz glükózforrás.
Allergén információ: Földimogyorót, tejet, dióféléket és szezámot tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 372kcal |
| Zsír | 10g |
| melyből telített zsírsavak | 5,5g |
| Szénhidrát | 75g |
| melyből cukrok | 33g |
| Fehérje | 1,5g |
| Só | 0,04g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 120 g |