Rubicon Lychee licsi ízű szénsavas üdítőital
Gondosan válogatott gyümölcsből, szakértők által készített és csomagolt licsis üdítőital. Fogyassza hűtve vagy jéggel, koktélokhoz és smoothiekhoz is egyaránt kiváló!
Összetevők: szénsavas víz, lychee lé (5%), cukor, sav (almasav), aromák, stabilizátor (gellángumi, pektin), édesítőszer (szukralóz), tartósítószer (nátrium-benzoát).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 19kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,5g |
| melyből cukrok | 4,5g |
| Fehérje | <0,5g |
| Só | <0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Vastagság | 67 mm |
| Tömeg | 330 g |