Rubicon Passion maracuja ízű szénsavas üdítőital
Összetevők: szénsavas víz, cukor, maracujalé koncentrátum 4%, sav (almasav), aromák, stabilizátor (gellángumi, pektin), színezék (béta-karotin), édesítőszer (szukralóz), tartósítószer (nátrium-benzoát).
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,5g |
| melyből cukrok | 4,5g |
| Fehérje | 0g |
| Só | <0,01g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 120 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Vastagság | 67 mm |
| Tömeg | 330 g |