Sens Crunchy Worms Chili és Lime ízű ropogós lisztkukac snack
Összetevők: lisztkukac (tenebrio molitor) (84%), bio hidegen sajtolt napraforgóolaj, cukor, só, chili (1,2%), lime (1%), élesztőkivonat, paprika, természetes aroma, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav A kukacok fogyasztása allergiás reakciót okozhat azoknál a személyeknél, akik allergiásak a következőkre: puhatestűek, rákfélék vagy atkák.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 474kcal |
| Zsír | 37g |
| melyekből telített zsírsavak | 7g |
| Szénhidrát | 6g |
| melyekből cukrok | 2g |
| Rost | 4g |
| Fehérje | 50g |
| Só | 2,13g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 5 mm |
| Tömeg | 12 g |