Sens Crunchy Crickets Chipotle ízű ropogós tücsök snack.
Összetevők: tücsök (acheta domesticus) (84%), hidegen sajtolt bio napraforgóolaj, chipotle (3%) (100% füstölt jalapeno paprika), só, paprika, chili, hagyma, fokhagyma, kömény, fekete bors, szegfűbors, szerecsendió, oregánó.
A tücskök fogyasztása allergiás reakciót okozhat azoknál a személyeknél, akik allergiásak a következőkre: puhatestűek, rákfélék vagy atkák.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 371kcal |
| Zsír | 23g |
| melyekből telített zsírsavak |
7g |
| Szénhidrát | 8g |
| melyekből cukrok | 3g |
| Rost | 7g |
| Fehérje | 57g |
| Só | 1,7g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 16 g |