Sour Patch Kids Lemonade Fest Vegyes Gyümölcsös Savanyú Gumicukor 102g
Összetevők: cukor, invertcukor, kukoricaszirup, módostott kukoricakeményítő, 2%-nál kevesebb citromsav, borkősav, természetes és mesterséges aroma, színezék (blue 1, red 40, yellow 5).
| Átlagos tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 367kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 90g |
| amelyből cukrok | 76,7g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,21g |
Megtalálod így is: limonádé
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 102 g |