Star Wars Grogu pisztáciás csokoládéval bevont popcorn
Összetevők: cukor, popcorn (23%), glükózszirup, tejcsokoládé (9%)[cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer (szójalecitin (E322)), természetes vanília aroma], vaj (tej), pisztácia (7%), repceolaj, természetes aroma, tengeri só, kelkáposzta por, térfogatnövelő szer (nátrium-bikarbonát), napraforgó lecitin.
Tartalmaz: Tejet és származékait, beleértve a laktózt, szóját és származékait, illetve dióféléket és származékait.
Nyomokban tartalmazhat: Búzát vagy glutént tartalmazó gabonaféléket, földimogyorót és származékait.
Nem ajánlott 3 éves kor alatti gyermekek számára.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 478kcal |
| Zsír | 16,5g |
| melyekből telített zsírsavak | 7,4g |
| Szénhidrát | 75,6g |
| melyekből cukrok | 39,4g |
| Fehérje | 4,8g |
| Só | 0,65g |
| Rost | 3,9g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 100 g |