Star Wars Mandalorian tejcsokoládéval bevont popcorn
Összetevők: cukor, glükózszirup, puffasztott kukorica (24%), tejcsokoládé (11%)[cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer (szójalecitin (E322)), természetes vanília aroma], kókuszolaj, vaj (tej), tengeri só, repceolaj, térfogatnövelőszer (nátrium-bikarbonát), napraforgó lecitin.
Tartalmaz: Tejet és származékait beleértve a laktózt, szóját és származékait.
Nyomokban tartalmazhat: Búzát vagy glutént tartalmazó gabonaféléket, dióféléket és származékait, földimogyorót és származékait.
Nem ajánlott 3 éves kor alatti gyermekek számára.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 483kcal |
| Zsír | 17,1g |
| melyekből telített zsírsavak | 11,4g |
| Szénhidrát | 77,1g |
| melyekből cukrok | 40g |
| Fehérje | 3,5g |
| Só | 1,02g |
| Rost | 3,4g |
| Érdeklődési kör | Filmes |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 100 g |