Thank You Ka Banana Cake hámozható banános sütemény
Összetevők: Búzaliszt 42,56%, Sajt ízű töltelék 20% [víz, cukor, növényi olaj (pálmaolaj, szójaolaj), teljes tejpor, módosított keményítő, maltóz-oligoszaharidok, tejsavófehérje por (tej), kukoricakeménytő, tartósítószer: E202; savanyúságot szabályozó anyag: E330, aroma, sűrítőanyag (E407, E410), emulgeálószer: E471, só, színezék: E160a], víz, cukor, tojás, margarin (pálmaolaj, víz, teljes tejpor, só, aroma, emulgeálószer: E471, E475, E473, E494, antioxidáns: E307, színezék: 160a), teljes tejpor, élesztő, nedvesítőszer: E420, trehalóz*, só, nedvesítőszer: E422, sütőzsír (pálmaolaj), emulgeálószerek: E471,E475, E322 (szója), búzaglutén, enzimek, aroma, kukoricakeményítő, tartósítószer: E283, banán-por, színezék: 160a.
Tartalmaz: Búzát, Tojást, Tejet (Tejtermékeket) és Szóját.
*A trehalóz egy természetes úton előforduló cukorfajta (diszacharid).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 353,9kcal |
| Zsír | 12,3g |
| melyből telített zsírsavak | 4,6g |
| Szénhidrát | 52,3g |
| melyből cukrok | 1,5g |
| Fehérje | 7,7g |
| Só | 0,3g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 40 mm |
| Tömeg | 65 g |