Toppie Wax Candy Astronaut Bluberry áfonyás viaszcukorka
Összetevők: glükózszirup, cukor, sűrített almalé (≥5%), zselésítő anyag (karragén E407, pektin E440), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav E330, nátrium-citrát E331, almasav E296), színezék (spirulina kivonat), aroma. Viaszkapszula: élelmiszeripari minőségű mikrokristályos viasz.
Allergén információ: Tartalmazhat a gyártósori keresztszennyeződés lehetősége miattt: Búzát, glutént, tejet, szóját, mogyorót és egyéb dióféléket.
Figyelmeztetés: Fulladásveszély! Nem ajánlott 5 éves kor alatti gyermekeknek.
A VIASZBEVONATOT NE NYELJE LE.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 332kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 81,9g |
| melyekből cukrok | 26,7g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,29g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Édes |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 20 mm |
| Tömeg | 40 g |