Toxic Waste Sour Cherry Energy Drink savanyú cseresznyés energiaital
Összetevők: szénsavas víz, cukor, sav (citromsav), taurin (0,4%), koncentrátum (sárgarépa), koffein (0,032%), édesítőszer (szukralóz), vitaminok, niacin, pantoténsav, b6 vitamin, b12 vitamin, aroma.
A termék 32 mg/100 ml koffeint tartalmaz. Emiatt nem ajánlott gyermekeknek, terhes vagy szoptató nőknek, valamint koffeinérzékenyeknek
| Átlagos tápérték 100ml-ben | |
| Energia | 20kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 4,4g |
| melyekből cukrok | 4,4g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Az új jogszabálynak megfelelő jelzésekkel ellátott termék.
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 170 mm |
| Szélesség | 68 mm |
| Vastagság | 68 mm |
| Tömeg | 500 g |