Van Holtens Big Papa Pickle Puffs kovászos uborka ízű lencsechips
Összetevők: vörös lencseliszt (44%), kukoricaliszt, repceolaj, fűszerkeverék [rizsliszt, só, borecetpor, dextróz, természetes aroma, cukor, hagymapor, fűszernövény (petrezselyem)], fűszernövénykivonat (kapor), rizsliszt, borsófehérje, só.
Figyelmeztetések:Jelentős sótartalom: az intenzív uborkás-ecetes ízhatás eléréséhez viszonylag sok sót használnak fel (3,1 g só / 100 g). Sószegény diétát követőknek vagy magas vérnyomással küzdőknek csak mértékkel javasolt.
Glutént és tejet tartalmazhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 452kcal |
| Zsír | 17g |
| melyekből telített zsírsavak | 1,3g |
| Szénhidrát | 57g |
| melyekből cukrok | 3,7g |
| Fehérje | 15g |
| Só | 3,1g |
| Rost | 4,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 90 g |