Van Holtens Garlic Joe Pickle Puffs fokhagymás uborka ízű lencsechips
Összetevők: vörös lencseliszt (44%), kukoricaliszt, repceolaj, fűszerkeverék [rizsliszt, só, borecetpor, dextróz, természetes aroma, fokhagymapor, cukor, hagymapor, petrezselyem, fűszernövénykivonat (kapor)], rizsliszt, borsófehérje, só.
Tartalmazhat: glutén és tej.
Figyelmeztetések: Jelentős sótartalom: az intenzív uborkás-ecetes ízhatás eléréséhez viszonylag sok sót használnak fel (3g só / 100 g). Sószegény diétát követőknek vagy magas vérnyomással küzdőknek csak mértékkel javasolt.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 452kcal |
| Zsír | 17g |
| melyekből telített zsírsavak | 1,4g |
| Szénhidrát | 57g |
| melyekből cukrok | 3,6g |
| Fehérje | 15g |
| Só | 3g |
| Rost | 4,3g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 90 g |