Van Holtens - HOT MAMA Csípős uborka
Összetevők: Uborka, víz, borecet, só, szilárdítóanyag (kalcium-klorid), természetes aromák, tartósítószerek (nátrium-benzoát és kálium-szorbát), chili paprika kivonat.
Figyelmeztetések: Magas nátriumtartalom: Mivel sós lében tartósított amerikai savanyúságról van szó, a termék nátrium- (só-) tartalma kiemelkedően magas, így magas vérnyomással küzdőknek csak mértékkel javasolt. Intenzív csípősség: A chili paprika kivonat (Capsicum oleoresin) miatt kifejezetten erős, maró hatású lehet az arra érzékenyeknek.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 4kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| amelyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 1,5g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Csípős |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 306 g |