Van Holtens Rick and Morty Pickle Rick savanyú uborka.
Összetevők: Uborka, víz, só, borecet, szilárdító anyag: kalcium-klorid; természetes aroma, tartósítószerek: nátrium-benzoát, kálium-szorbát.
Figyelmeztetések: Magas nátrium- és sótartalom: A Pickle Rick intenzív sós-ecetes lében van tartósítva. Magas vérnyomásban szenvedőknek, szívbetegeknek vagy sószegény diétát követőknek csak mértékkel javasolt a fogyasztása.Gyomorirritáció: Az uborka markáns ecetsavat tartalmaz. Éhgyomorra vagy refluxra, gyomorégésre hajlamosaknál az intenzív savasság átmeneti égő érzést vagy gyomorfájást okozhat.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 2kcal |
| Zsír | 0g |
| amelyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| amelyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 1,3g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 306 g |