Van Holtens Warheads Extreme Sour Pickle extrém savanyú uborka
Összetevők: Uborka, víz, borecet, só, szilárdítóanyag (Kálcium-klorid), természetes aromák, tartósítószerek (nátrium-benzoát és kálium-szorbát).
Figyelmeztetések: Extrém savasság: A terméket a Warheads márkára jellemző, rendkívül intenzív savanyú ízvilággal látták el. Az arra érzékenyeknél a magas ecet- és savtartalom maró érzést kelthet a nyelven, irritálhatja a gyomrot, vagy átmeneti fogérzékenységet okozhat. Magas nátriumtartalom: Mint minden Van Holten's termék, ez is sós-ecetes lében úszik, így a magas vérnyomásban szenvedőknek vagy sószegény diétát követőknek fokozott óvatosság ajánlott.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 6kcal |
| Zsír | 0g |
| melyből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 1,1g |
| melyből cukrok | 0g |
| Fehérje | 0,4g |
| Só | 1,1g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 190 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Vastagság | 60 mm |
| Tömeg | 242 g |