Warheads Galactic Cubes savanyú gumicukor
Összetevők: glükózszirup, cukor, módosított kukoricakeményítő, savasító anyag (borkősav, citromsav, almasav), aromák, savanyúságot szabályozó anyagok (nátrium-hidrogén-malát, nátrium-citrát), bevonószer (sellak), színezékek (brilliáns kék, allúrvörös), cseresznyelékoncentrátum, fényesítőanyag (karnaubaviasz).
Tejet és szóját tartalmazhat.
Genetikailag módosított összetevőket tartalmaz.
A színezékek károsan befolyásolhatják a gyermekek aktivitását és figyelmét.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 339kcal |
| Zsír | <0,5g |
| melyekből telített zsírsavak | <0,1g |
| Szénhidrát | 84g |
| melyekből cukrok | 43g |
| Fehérje | <0,5g |
| Só | 0,13g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 155 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 99 g |