Warheads Mega Sour Booms 4 Fruity gyümölcs ízű savanyú cukorka
Összetevők: cukor, glükóuzszirup, növényi olaj (pálma), víz, almalé koncentrátum, savanyúságszabályzó (E330, E296), aromák, sűrítőanyag (E414), bevonószer (E903), emulgeálószer (E473), színezék (E133, E162, E160b(i), E100).
Halat, tejet és szóját tartalmazhat.
Káros hatással lehet a gyermekek aktivitására és figyelmére.
A kis cukorkák elakadhatnak a torokban ezért fulladásveszélyesek!
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 390kcal |
| Zsír | 3g |
| melyből telített zsírsavak | 3g |
| Szénhidrát | 90g |
| melyből cukrok | 55g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 175 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 70 g |