Warheads Wedgies savanyú rágós gumicukor
Összetevők: kukoricaszirup, cukor, módosított kukoricakeményítő, kukoricakeményítő, borkősav, citromsav, természetes és mesterséges aromák, almasav, nátrium-hidrogén-malát, nátrium-citrát, színezék (red 40, yellow 5, yellow 6, blue 1).
Olyan üzemben készül, ahol tejet, szóját, búzát és mogyorót is feldolgoznak.
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 345kcal |
| Zsír | 0g |
| melyekből telített zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 82,7g |
| melyekből cukrok | 62g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0,08g |
Eredeti név: Warheads Uncomfortably Sour Wedgies
Megtalálod így is: görögdinnye, puncs, limonádé, cseresznye, punch, lemonade, limeade
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Savanyú |
| Magasság | 155 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Vastagság | 30 mm |
| Tömeg | 99 g |