Maze Popcorn Cheesy Cheddar popcorn
Összetevők: Kukorica 65%, shea, repceolaj, só, sajtaroma 1,8%, ízfokozó: élesztőkivonat, cheddar sajtpor 0,2%, színezék: annatto bixin, paprikakivonat, emulgeálószer (napraforgó lecitin, antioxidáns (E319)).
| Átlagos tápérték 100g-ban | |
| Energia | 484kcal |
| Zsír | 31g |
| melyből telített zsírsavak | 10g |
| Szénhidrát | 40g |
| melyből cukrok | 0,7g |
| Fehérje | 7,3g |
| Só | 2,9g |
| Terméktípus | Finomságok |
| Ízvilág | Sós |
| Magasság | 0 mm |
| Szélesség | 0 mm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 240 g |