Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Ázsiai finomságok
(82)
Csokik, Sütik
Üdítők, Italok
Forró italok
Cukrok, Nyalókák
Szószok, Öntetek, Krémek
Kekszek, Nápolyik
Rágók
Egyéb Finomságok
Chipsek, Nasik
Müzlik, Zabpelyhek
Fűszerek
Gumicukrok, Pillecukrok
Ehető rovarok
Amerikai finomságok
Ázsiai finomságok
Ramenek, tészták
Energia italok
Zero üdítők
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
Összes szűrő visszaállítása
New
stuff
Yum'z Bites - Ice Bar Shape Strawberry jégkrém alakú ropogós eperzselé cukorral 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
New
stuff
Sable Matcha Bean Cookies matchakrémes keksz cukorral 96g
1390 Ft
14 479 Ft / kg
Elfogyott, iratkozz fel!
New
stuff
Ments meg csomag
8990 Ft
New
stuff
QLove Lemon Custard Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Sable Blueberry Bean Cookies áfonyás keksz 96g
1390 Ft
14 479 Ft / kg
New
stuff
K-POP STICKS White Choco fehércsokival töltött ostyatekercs 100g
1090 Ft
10 900 Ft / kg
New
stuff
Yum'z Bites - Ropogós mandarinzselé cukorral 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
New
stuff
QLove Vanilla Ice Cream Deluxe Mochi vaníliafagyis mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-15
1690 Ft
9389 Ft / kg
New
stuff
QLove Kiwi Custard Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Walkers - Lea & Perrins Worcester szósz ízesítésű burgonyachips 70g Szavatossági idő: 2026-10-31
750 Ft
662 Ft
9457 Ft / kg
New
stuff
Sable Cranberry Bean Cookies vörösáfonyás keksz cukorral 96g
1390 Ft
14 479 Ft / kg
New
stuff
Oishi mézes-vajas ropogós burgonyachips 85g
1290 Ft
15 176 Ft / kg
New
stuff
Oreo Pistachio and Jasmine Soft Cake pisztácia-jázmin krémmel töltött puha sütemény édesítőszerrel 132g Szavatossági idő: 2026-12-27
2190 Ft
16 591 Ft / kg
New
stuff
QLove Matcha Ice Cream Deluxe Mochi 168g
1690 Ft
10 060 Ft / kg
New
stuff
Yum'z Bites Super Sour Roll - Savanyú vattacukor 8g
890 Ft
111 250 Ft / kg
New
stuff
K-POP ROLLS Mango krémmel töltött ostyatekercs 120g
890 Ft
7417 Ft / kg
New
stuff
K-POP ROLLS Matcha krémmel töltött ostyatekercs 120g
890 Ft
7417 Ft / kg
New
stuff
Yum'z Bites - Ropogós őszibarack zselé cukorral 40g
990 Ft
24 750 Ft / kg
New
stuff
Oreo Matcha Soft Cake matcha krémmel töltött puha sütemény cukorral és édesítőszerrel 132g
2190 Ft
16 591 Ft / kg
Lays Stax lime ízű chips 90g
1990 Ft
22 111 Ft / kg
QLove Strawberry Cheesecake Deluxe epres sajttorta ízű Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-11
1711 Ft
9507 Ft / kg
Royal Family Mochi Creamy Matcha Latte krémes matcha ízű mochi 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Mico Strawberry Yogurt Mini epres-joghurtos mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Mico Vanilla Mousse Macaron kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Gangfu Creamy Popping Candy krémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
QLove Tiramisu Dolce Creme Deluxe Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-11
1711 Ft
9507 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - PINK
5490 Ft
Lays Spicy Crayfish csípős rák ízű burgonyachips 90g Szavatossági idő: 2026-11-08
1790 Ft
17 211 Ft / kg
QLove Salted Caramel Deluxe sós karamellás Mochi 180g Szavatossági idő: 2026-12-25
1711 Ft
9507 Ft / kg
COKOC Juicy Burst Matcha ízű töltött gumicukor 60g
890 Ft
14 833 Ft / kg
SamYang Buldak Csirkés-Carbonara ízű csípős ramen tészta 130g
790 Ft
6077 Ft / kg
Royal Family Mochi Mint Chocolate Chip mentás mochi csokidarabokkal 120g
1190 Ft
9917 Ft / kg
Zsákbamacska csomag - KÉK
5490 Ft
Pepero White Cookie fehércsokis kekszes ropi 32g
590 Ft
18 438 Ft / kg
Gangfu Strawberry Popping Candy eperkrémes macaron robbanócukorral 80g
990 Ft
12 375 Ft / kg
Ultra Pop Naruto Komesan Cheese rice chips - sajt ízű rizschips 60g Szavatossági idő: 2026-12-05
790 Ft
13 167 Ft / kg
COKOC Peeling Soft Candy Mixed Fruit Flavour vegyes gyümölcs ízű gumicukor 60g Szavatossági idő: 2026-12-18
690 Ft
11 500 Ft / kg
Mico Tiramisu ízű Mini kekszek 88g
990 Ft
11 250 Ft / kg
Lays Stax Sizzled BBQ chips 90g Szavatossági idő: 2026-11-21
2142 Ft
23 798 Ft / kg
UltraPop Bobbasan Naruto Bubble Tea licsi és maracuja ízű ital 320ml DRS
1250 Ft
3788 Ft / liter
betétdíj: +50 Ft
40
megjelenítve, összesen:
82
Mutass még terméket