Termékek
Felfedezés
X
Kiemelt javaslatok
Összes
(8)
Buli és Játék
Életmód
Otthon
Dilis Cuccok
Finomságok
Ajándékcsomagok
Csomagolás és kiegészítők
Karácsonyi termékek
Tankfan
Rács nézet
Rendezés
Csak a készleten lévők
Ár
Terméktípus
Ízvilág
tag: Herrs
X
Összes szűrő visszaállítása
Herrs Baked Cheese Curls sült sajtos chips 113g
990 Ft
8761 Ft / kg
Herrs Buffalo Blue Cheese kék sajtos chips 113g
990 Ft
8761 Ft / kg
Herrs Carolina Reaper Cheese Curls sajtos-csípős kukoricachips 70g
690 Ft
9857 Ft / kg
Herrs Carolina Reaper sajtos - csípős chips 113g
990 Ft
8760 Ft / kg
Herrs Cheese Curls Hot N Honey Mézes-csípős ízű sajtos chips 113g
990 Ft
8761 Ft / kg
Herrs Honey Cheese Curls mézes sajtos chips 113g
990 Ft
35 357 Ft / kg
Herrs Jalapeno and Cheddar sajtos chips 113g
990 Ft
8761 Ft / kg
Herrs Jalapeno Cheese Curls sajtos-jalapenos kukoricachips 70g Szavatossági idő: 2026-12-25
690 Ft
9857 Ft / kg
Minden terméket megnéztél ebben a kategóriában: Összes
Összes